O projekte

O projekte - Krásne v Krásne

Byty v projekte Krásne v Krásne sa nachádzajú v pokojnej lokalite v meste Krásno Nad Kysucou. Môžete si vybrať z dvoj až troj izbových bytov, ktoré sú umiestnené na štyroch nadzemných podlažiach. Spolu je na predaj 80 bytových jednotiek, v prvej fáze predaja ponúkame bytový dom 1, v ktorom sa nachádza 33 dvojizbových a 7 trojizbových bytov.

Byty budú dokončené v štádiu holobyt, prípadne štandard (v izbách laminátové podlahy, v kúpeľni a WC dlažba, kompletná sanita, vnútorné dvere s obložkovými zárubňami, vonkajšie bezpečnostné protipožiarne dvere). Klienti majú možnosť si vybrať z viacerých farebných prevedení štandardu.

Komfort bývania zabezpečujú veľké presklenia, moderná funkčná architektúra, pivničné kobky nachádzajúce sa priamo na spoločnom poschodí s bytom a dostatok parkovacích miest len niekoľko krokov od vchodu. Kvalitné materiály použité na stavbu bytového domu výrazným spôsobom prispievajú k zníženiu nákladov na bývanie. Okolie bytových domov bude upravené výsadbou so zeleňou.

Klienti môžu využiť projektové financovanie, ktoré bude nastavené vo viacerých bankách a teda nemusia čakať na kolaudáciu, ale majú možnosť mať hypotekárny úver schválený už po podpise ZoBZ (bez nutnosti znaleckého posudku).

V meste Krásno nad Kysucou je kompletná občianska vybavenosť, nachádza sa tu niekoľko materských a základných škôl, tiež stredná škola a zdravotné stredisko. Z rekreačných aktivít môžete využiť napríklad futbalové ihrisko s umelou trávou, lezeckú stenu, fitness, či bowling. Veľmi obľúbená je MM aréna s hokejovou halou, telocvičňou, wellness a podobne. Milovníci cyklistiky si prídu na svoje na 50km cyklotrase, ktorá vedie z Krásna až na Vychylovku, prípadne na náročnejšom okruhu Oščadnica - Veľká Rača - Krásno. V Krásne sa taktiež nachádza rozvíjajúci sa priemyselný park, v ktorom je veľký potenciál vytvorenia nových pracovných miest.

Mapa