Financovanie

Vyberiete si svoje nové bývanie. V prípade, že nehnuteľnosť idete financovať prostredníctvom hypotekárneho úveru Vám naši špecialisti ešte pred uzavretím rezervačnej zmluvy preveria vaše úverové možnosti a následne zabezpečia hypotekárne financovanie.

Podpis Rezervačnej zmluvy a uhradenie rezervačného poplatku vo výške 3% z kúpnej ceny.

Podpis Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve do 60 dní od podpisu Rezervačnej zmluvy a uhradene prvej splátky kúpnej ceny do výšky 20% z ceny kupovanej nehnuteľnosti znížený o rezervačný poplatok.

Podpis kúpnej zmluvy a doplatenie kúpnej ceny (po kolaudácii).

Odovzdanie bytu.

Pripravili sme pre vás zvýhodnené podmienky pre projektové hypotekárne financovanie.

Hypotekárny úver môže byť zabezpečený kupovanou nehnuteľnosťou. Financovanie Vám zabezpečíme priamo v MGM pod jednou strechou spolu s výberom bytu. Tým vám ušetríme čas a kopec starostí so zabezpečovaním podkladov a potvrdení. Nebudete musieť navštevovať banku alebo hľadať finančného poradcu.

Krásne v Krásne - HYPOBONUS

HYPO BONUS a splátky hypotéky

Započítaním HYPO BONUSU znížime výšku vašej splátky hypotekárneho úveru, aby výsledný hypotekárny úrok bol za prvý rok 0 %.

HYPO BONUS na celých 12 mesiacov.

BONUS získate okamžite po kúpe nehnuteľnosti a načerpaní hypotekárneho úveru a vo výške celého úroku na prvých 12 mesiacov. Aj takýmto spôsobom Vám chceme uľahčiť štart v novej nehnuteľnosti, nakoľko získate dodatočné finančné prostriedky na presťahovanie, dozariadenie, rekonštrukciu, kúpu nábytku alebo spotrebičov.

Výška BONUSU vychádza zo 100% výšky hypotéky.

Výška Bonusu sa vypočítavá z celkovej výšky čerpanej hypotéky. Výška hypotéky je maximálne 80% z hodnoty nehnuteľnosti. Zvyšných 20% je financované z vlastných zdrojov alebo alternatívnym úverovým financovaním, s ktorým rovnako vieme poradiť.

Hypotéka je aj na 30 rokov.

HYPO BONUS vám poskytujeme na prvý rok, ale treba sa pripraviť na to, že hypotéku budete splácať oveľa dlhšie a to s plným úročením. Veľkou výhodou pre vás je to, že úrok je prvých 12 mesiacov najvyšší počas celého obdobia splácania, čiže výška bonusu ktorý získate je podstatne vyššie ako keby bol bonus rozdelený do viacerých rokov.

Krásne v Krásne - Občianska vybavenosť

Nevychádza vám hypotéka? Nevadí! Kúpte teraz, zaplaťte až v roku 2026

Túžite po vlastnom bývaní a nevychádza vám hypotéka? Nechce sa vám zbytočne platiť komerčný nájom a vyhadzovať peniaze von oknom?

Máme pre vás riešenie! Vďaka HYPO RENTU kúpite nehnuteľnosť a začnete bývať hneď a kúpnu cenu zaplatíte až po 2 rokoch od kolaudácie.

Počas celých dvoch rokov si máte možnosť nehnuteľnosť kedykoľvek odkúpiť.

Najväčšie výhody

  • Okamžite môžete začať bývať
  • Platíte len spotrebované energie a symbolicky nájom
  • Kedykoľvek počas nájmu si môžete nehnuteľnosť odkúpiť
  • Ušetrite tesíce eur v porovnaní so štandardným prenájmom

Pre koho je HYPORENT určený:

  • Pre klientov, ktorí chcú mať vlastnú nehnuteľnosť
  • Klientom, ktorým aktuálne nevychádza hypotéka
  • Klientom, ktorý očakávajú zvýšenie svojich príjmov
  • Klientom, ktorý si chcú počkať na nižšie hypotekárne úroky